Ochutnávka vín a domácich výrobkov v Podunajskom múzeu v Komárne

Gastro 20.02.2020

Oblastná organizácia cestovného ruchu Podunajsko a Združenie pre rozvoj mesta Komárno chystá na štvrtok 23. novembra ochutnávku vín a domácich výrobkov s názvom Podunajské chute v múzeu. Akcia štartuje o 16:00 a konať sa bude v Podunajskom Múzeu v Komárne, kde bude možnosť ochutnať rôzne domáce produkty od viac ako 30 vystavovateľov.

Na podujatí dostane miesto okrem ochutnávky vína aj ukážka obľúbených domácich produktov. Hlavným cieľom výstavy je samozrejme propagovať produkty nášho regiónu. Organizátori očakávajú účasť zástupcov reštaurácií, barov, vinárstiev, turistických kancelárií či hotelov, no aj milovníkov vín.

Cena lístka v predpredaji je 7 eur, pre študentov 6 eur a zahŕňa neobmedzenú ochutnávku. Lístok je možné si zakúpiť v kancelárii KIK na Klapkovom námestí, alebo na telefónnom čísle 0905 920 551. Cena lístka zakúpeného na mieste je jednotná – 9 eur.
Dátum udalosti: 23.november 2017 (štvrtok) 16.00 – 21.00
Miesto: Podunajské Múzeum, Komárno

Pred udalosťou sa bude konať konferencia s renomovanými odborníkmi, kde sa okrem iného bude hovoriť aj o úlohe OOCR Podunajsko o jeho práci a výhodách spojených s pripojením sa k organizácii.

Viac info o udalosti a zoznam vystavovateľov nájdete na stránke www.dunamenteizei.sk/sk