Kúsok domova v darčekovom balení: Darujte pod stromček jedinečné produkty Podunajska

Gastro 08.12.2020

Oblasť Podunajska je plná nekonečných možností, o čom svedčí aj bohatá ponuka produktov z regiónu. Exkluzívny balíček z Podunajska ponúka výber tých najlepších chutí v darčekovom boxe, ktorý je možné si vyskladať podľa vlastných preferencií.

Darčekový balík je plný jedinečných chutí, ktoré reprezentujú oblasť Podunajska. Ruku k dielu priložilo už viac ako tucet lokálnych výrobcov, ktorí sa tešia obľube aj mimo regiónu. Oblastná organizácia cestovného ruchu Podunajsko dohliada na výber produktov, tak sa v balíku objavujú nielen známe mieste produkty, ale zároveň exkluzivity vo svete chutí, ktoré vyhovejú chuťovým bunkám nejedného labužníka. Vďaka vlastnej kombinácii produktov v darčekovom boxe sa môžete postarať o jedinečnú explóziu chutí a zároveň o elegantný darček pod stromčekom alebo dar k narodeninám, jubileu alebo inému sviatku.

Z miestnych produktov sa v ponuke nachádzajú napríklad makové dobroty, ktoré sú vyrábané z maku vypestovaného v Patinciach, chutney omáčky z ovocia a zeleniny z rodinnej manufaktúry v Kolárove, ekologické víno, koreniny z celého sveta, džemy, ajvar, ovocné vína a produkty z rakytníka, med a včelárske výrobky priamo od včelárov, remeselnícka čokoláda, výberová káva z Hadoviec, rôzne druhy čili omáčok, voskové obrúsky na skladovanie pečiva a potravína tiež výrobky z tekvicových semiačok od manufaktúry z Marcelovej.

Vyskladajte si balíček plný zdravia a lokálnych potravín pre svoju rodinu alebo priateľov a zároveň tak podporíte malé lokálne firmy, ktoré reprezentujú Podunajsko nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. Ponuka produktov sa stále rozširuje a organizácia sa teší na prihlásenie aj ďalších predajcov, ktorí sa vďaka svojim produktom stanú súčasťou nejedného darčekového boxu.

Darčekový balík Chute Podunajska je možné zakúpiť si alebo objednať v Komárňanskej informačnej kancelárii na Námestí generála Klapku. Pre ďalšie informácie sa obráťte na marketing@podunajsko.com alebo sa informujte na telefónnom čísle +421 948 830 202.