Veľkoočakávané inovácie v Griff Restaurant & Pension v Bátorových Kosihách

Gastro 20.02.2020

Pred dvoma rokmi reštaurácia Griff Restaurant & Pension otvorila svoje brány v obci Bátorové Kosihy, vzdialenej len 29 km od Komárna. Odvtedy sa stala jednou z najvýznamnejších a najobľúbenejších reštaurácií v okolí. Po minuloročných inováciách na regionálnej úrovni, sa reštaurácia rozhodla o zavedenie ďalších.

Za posledné dva roky Griff Restaurant & Pension pravidelne zavádza nové inovácie o čom aj priebežne informuje svojich hostí. Vďaka neustálemu rozširovaniu svojích kapacít dokáže súčasne poňať až tri menšie podujatia s viac ako 100 hosťami. Okrem širokej ponuky jedál, nápojov či ubytovacích služieb tu nájdete aj jedinečné inovácie. Príjemné prostredie reštaurácie bolo v minulom roku obohatené o vonkajšiu pec, zasklenú terasu ako aj ihrisko pre deti.

Inovácie sa stretli s pozitívnymi ohlasmi. A to bez výnimky. Tie povzbudili majiteľov až tak, že sa rozhodli zaviesť ďalšie novinky do budúcna: Veľmi obľúbenou sa stala vonkajšia pec, výborná na pečenie bravčového, a taktiež večere so živou hudbou, ktoré organizjeme každé dva týždne. Počas leta máme v pláne viackrát nahradiť riadnu kuchyňu tou vonkajšou. Pre našich hostí chystáme aj niekoľkokrát do leta špeciálne grilovacie menü, aby sme dali priestor našej skvelej vonkajšej peci. V pláne máme aj úpravu jedálneho lístka s ktorou nám pomohol profesionálny kuchár z Budapešti, ktorý pôsobil v bistre Bock. Radi by sme našu ponuku zamerali viac na maďarské a dedinské jedlá. Samozrejme, obľúbené jedlá z našej ponuky, akými sú napríklad pizza či gyros, budú aj naďalej dostupné,“ prezradil Peter Gonosz, majiteľ reštaurácie Griff Restaurant & Pension.

Rovnako ako počas predchádzajúcich rokov sa aj tento budete môcť stretnúť s reštauračným tímom Griff počas Komárňanských dní„Počas tohtoročného festivalu nás nájdete nielen v blízkosti Podunajského múzea v Komárne, ale aj v okolí Sochy svätej trojice. V závislosti od miesta si môžete pochutnať na rôznych jedlách. V blízkosti múzea budeme ponúkať obvyklé pouličné jedlá akými sú klobásky či cigánske pečienky, kým pri Soche svätej trojice budú v ponuke exkluzívnejšie jedlá. Tu si môžete vybrať z rôznych steakov, cestovín, šalátov a iných gurmánskych špecialít pripravených profesionálnymi kuchármi,“ doplnil majiteľ reštaurácie Griff.