DNA Production dnes zahájila v Komárne natáčanie veľkofilmu Jozef Mak

Kultúra 26.03.2021

Vo februári tohto roku sme Vás informovali, že v spolupráci RTVS a DNA Production sa už tento december na televíznych obrazovkách objaví celovečerný film Jozef Mak v hlavnej úlohe s Davidom Hartlom. Ako lokalitu na natáčanie určili aj Komárno, práce na natáčaní začali 26. marca v miestnej pevnosti.

Toto natáčanie je výnimočným aj pre to, že sa koná pod taktovkou filmového producenta Rastislava Šestáka, ktorý je známym rodákom z Komárna. O tejto zaujímavosti informoval aj na svojom profile na Facebooku.

Dnes je pre mna vynimocny den!! Dnes je prvy krat v mojom profesionalnom zivote, ked tocim vo svojom rodnom meste Komarno. Trochu to trvalo ale som tu!!!❤️ #Jozef Mak D.N.A. PRODUCTIONUverejnil používateľ Rasto Sestak Piatok 26. marca 2021

Film ponúkne zaujímavé herecké obsadenie. Hlavnú rolu Jozefa Maka stvárni Dávid Hartl, v ďalších úlohách sa predstavia aj Judit Bárdos, Tomáš Maštalír, Diana Mórová, Alexander Bárta či Judita Hansman. Výrobu zastrešuje kvalitný a filmovými kritikmi často vysoko hodnotený filmársky tím, ktorej hlavným kameramanom je Martin Rau, scenár napísal Ondrej Šulaj.

Zdroj: Rastlislav Šesták

Zdroj titulnej foto: DNA Production