Social awards Slovakia je v druhom kole. V TOP 7 sa nachádza aj Patrícia z Komárna!

Ľudia 13.04.2021

Anketa osobností sociálnych sietí s názvom Social Awards Slovakia (SOWA) sa posúva do svojho druhého kola. Verejnosť odhlasovala top sedmičku postupujúcich v 12 kategóriách. Medzi nimi sa nachádza aj Komárňanka Patrícia Molnárová Turiničová so svojím HIT JE ZDRAVO ŽIT.

Patrícia Molnárová Turiničová rozbehla svoj blog, v ktorom sa venovala histamínovej intolerancii, v roku 2015 a následne založila aj sociálne siete ako Facebok a Instagram, kde denne komunikuje so svojimi fanúšikmi a každýmkto sa potrebuje poradiť v tejto oblasti.

V druhom ročníku ankety o naj osobnosti sociálnych sietí sa ocitla v kategórii PUBLIC HEALTH a aktuálne sa dostala až do druhého kola tejto udalosti! Hlasovať za ňu je možné na webstránke www.socialawardslovakia.sk do 24. apríla.

Po skončení hlasovania postupujú do finále prví traja z každej kategórie, pričom sa spočítajú hlasy z oboch kôl. Kategórií je tento rok 12 hlavných, jedna Cena poroty a cena pre TOP osobnosť sociálnych sietí, ktorá vzíde z SMS hlasovania.

Výsledky ankety sa široká verejnosť, ale i zapojení influenceri dozvedia 15. mája počas slávnostného galavečera, ktorý naživo odvysiela Televízia DOMA od 20.30.

Zdroj: strategie.hnonline.sk, hitjezdravozit